Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

KIEROWCA C+E

Gdańsk, pomorskie

Vos Logistics

Opis stanowiska pracy

Szczególnie zależy nam na Tobie, jeżeli:

  • Posiadasz ważne prawo jazdy kat. C+E oraz kartę tachografu
  • Lubisz komunikować się i współpracować z innymi

Proponujemy:

  • Umowę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Elastyczne systemy pracy, w tym 2/1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy i benefity takie jak:

Nowoczesna flota ciężarówek

Wysokiej jakości zaplecze socjalne (bazy zagraniczne)

Prywatna opieka zdrowotna

Efektywne szkolenia

Doskonalenie techniki jazdy

Mobilne narzędzia pracy

Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy

Służbowy telefon komórkow

Wymagania

w ruchu międzynarodowym

Vos Logistics to jeden z największych międzynarodowych dostawców usług logistycznych w... Europie   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Motoryzacja / Automotive