Opis stanowiska pracy

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii oferując wyłącznie legalne zatrudnienie.

Kierowca CE  -pół - wywrotka (dostawa materiału na budowę)

  • Rozpoczęcie: od zaraz
  • 39 h /tydzień
  • Wynagrodzenie: 2000 Euro netto/miesiąc + lunch-box + zakwaterowanie
  • język francuski

również

Kierowca międzynarodowy CE (SPL Super Poids Lourd + 5 lat doświadczenia)

trasa: Francja/Włochy/Hiszpania

  • 200 godz./miesiąc
  • Wynagrodzenie: 2200 Euro netto/miesiąc + zakwaterowanie
  • nocowanie w pojeździe

Prezentacja firmy

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która zost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne