Opis stanowiska pracy

Business Line Support dla uznanej firmy transportowej, która od wielu lat z powodzeniem działa na arenie międzynarodowej i specjalizuje się między innymi w transporcie chemikaliów, gazów i paliw płynnych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca C+E

praca w obszarze działania terminali paliw płynnych w Wielkiej Brytanii

Zadania

  • transport paliwa do stacji benzynowych
  • praca na 2 zmiany

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E - minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • uprawnienia kod 95
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie minimum B1
  • gotowość do przeprowadzki i pracy w Wielkiej Brytanii
  • mile widziane uprawnienia ADR do przewozu paliw - w przypadku ich braku, gotowość do podjęcia szkolenia, które organizuje firma i uzyskania wymaganych uprawnień

Oferta

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • certyfikowane szkolenie zawodowe
  • ubezpiecznie na życie
  • firmowy system emerytalny
  • wynagrodzenie miesięczne w przedziale brutto 3.450 - 3.900 GBP (netto około 2.900 - 3.200 GBP)
  • wysoko płatne nadgodziny i premie
  • zniżka na karty wstępu do klubów fitness
  • zniżka na korzystanie z połączeń telefonicznych w sieci Vodaphone
  • pomoc i organizacja zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Business Line Support realizuje projekty rekrutacji pracowników w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 19 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inne