Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Firma Handlowo Usługowa Importex

Męcina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA DO TRANSPORTU MIEDZYNARODOWEGO

Oferujemy:

-Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo

-Pracę na terenie UE – transporty na terenie takich krajów jak: Niemcy, Hiszpania, Portugalia

-Auto przydzielone do kierowcy i praca w pojedynczej obsadzie

Zatrudnimy również kierowców z państw wschodnich

также трудоустраиваем водителей из соседених государств

Wymagania

-Prawo Jazdy kat. C+E

-Karta kierowcy

Mile widziane doświadczenie w branży, natomiast jeżeli chcesz stawiać pierwsze kroki jako zawodowy kierowca, ofertujemy szkolenie w podwójnej obsadzie. Podczas szkolenia otrzymasz miesięczne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Firma Importex Krzysztof Jurczak od ponad 25 lat zajmuje się szer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców