Kierowca C+E w Niemczech/ Z ZAKWATEROWANIEM

Grupa Ideal

Kassel, zagranica

IDEAL KURIER – zapewniamy krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie dla firm działających w branży kurierskiej oraz transportowej. Wyróżniamy się na rynku wysoką jakością świadczonych usług, silną orientacją na satysfakcję Klienta oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Nasze zespoły składają się zarówno z polskich jak i niemieckich kurierów.

Miejsce pracy: Kassel

Obecnie dla naszego Klienta – firmy spedycyjnej działającej na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E- Praca w Niemczech/ OD ZARAZ
Miejsce pracy: okolice Kassel

Zadania:

  • Przewożenie kontenerów z Punktu A do punktu B (około 45 km)

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Uprawnia ADR
  • Doświadczenie w pracy z wymiennymi nadwoziami do samochodów ciężarowych
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Polska umowa o pracę tymczasową
  • 2400-2600 Euro miesięcznie Netto
  • Zapewniamy zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie w Polsce i w Niemczech
  • Dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta lub rozwoju w ramach grupy IDEAL

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Grupa Ideal