Kierowca C+E uprawnienia na HDS

Stolt Bemanning AS Oslo

Norwegia, Bodo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii: Kierowca kategorii C+E z uprawnieniami na HDS

Transport materiałów budowlanych do budowy wiatraków prądotwórczych,

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie kierowcy – minimum 2-3 lata,
  • Dobra znajomść języka angielskiego lub norweskiego,
  • Polskie uprawnienia na żurawie HDS lub norweskie G8.

Mile widziane:

  • Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii,
  • Norweski numer personalny,
  • Norweska karta podatkowa skattekort na rok 2018,
  • Norweskie konto bankowe.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
  • Możliwość stałego zatrudnienia na terenie Norwegii,
  • Opiekę polskojęzycznych konsultantów,
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez portal.

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
80PLN - 90PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców