Kierowca C+E Szwecja

MONTICO AB

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Szukamy kierowców z prawem jazdy C+E (kod95), kartą kierowcy oraz uprawnieniami na wózki widłowe, którzy chcieliby się sprawdzić w różnorodnej pracy w dużym centrum transportowo-logistyczno-chłodniczym w Szwecji. Praca dla osób, które elastycznie będą mogły dopasowywać się do obowiązków i zmian w pracy przy zapewnionym minimumn całym etacie na miesiąc. Mile widziany język angielski. Wprowadzenie do pracy przy polskim kierowcy zatrudnionymi na stałe w firmie. Dostępność od zaraz na 7-8 tygodnie.

Wymagania

  • Prawo jazdy C+E kod95
  • Karta kierowcy
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziany język angielski

Prezentacja firmy

Montico jest autoryzowaną agencją pracy tymczasowej i firmą kształcenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
60PLN - 80PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie