Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/11/2018.

KIEROWCA C+E – PLANDEKA – system 3/1 – Herford

Niemcy, Herford, zagranica

BIC International Polska sp. z o.o..

Opis stanowiska pracy

Oferujemy :

  • niemiecką umowę o pracę z urlopem wypoczynkowym podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • system pracy 3/1 (trzy tygodnie pracy (21 dni pracy w miesiacu) / 7 dni wolnego)
  • wynagrodzenie 2150 euro netto wypłacane na czas
  • pomoc przy uzyskaniu świadczeń socjalnych

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenia w transporcie międzynarodowym

Prezentacja firmy

BIC International Polska sp. z o.o.

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców