Kierowca C+E, Niemcy, niemiecka umowa!

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, Saara, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Niemcy, Saara

Dla uznanej na rynku niemieckim firmy transportowej poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Kierowca C+E

Lokalizacja – Saara, Niemcy

Zakres obowiązków:

• Praca na trasie Niemcy-Francja

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

• Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy

• Wykształcenie zawodowe/techniczne

• Chęć do pracy na dłuższy czas

• Prawo jazdy na samochody ciężarowe, kat. C+E

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę na pełny etat

• Pierwszą umowę (próbną) na 6 miesięcy

• Stawkę miesięczną 2500 euro brutto

• Diety tygodniowe - 100-150 euro netto na tydzień

• Pracę w systemie 4x1 (4 tygodnie pracy, 1 tydzień wolne)

• Bardzo dobre warunki socjalno-bytowe na terenie bazy transportowej (pomieszczenie socjalne, WC, prysznic, pralka automatyczna - wszystko dostępne dla kierowców w weekendy i dni pobytu w bazie)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.