Kierowca C+E (KOD95)

Axell Employment

Holandia, Hoek, zagranica

Axell Holandia Sp z o.o. to jedna ze spólek działająca w ramach marki Axell Employment.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106.

Od: Axell Employment
Miejsce pracy: Holandia, Hoek

 Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Hoek poszukujemy kierowców Kat. C+E (kod 95). Kierowcy bez doświadczenia również mile widziani.

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. C+E (KOD95)
  • Nie wymagane doświadczenie!
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do wyjazdy do pracy od zaraz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunek cystern poprzez podłączanie systemu załadunkowego
  • Rozładunek cystern poprzez podłączanie systemu załadunkowego
  • Poruszanie się cysterną po wybranej trasie w celu załadunku i rozładunku towaru wewnątrz zakładu
  • Czyszczenie cystern wewnątrz

OFERUJEMY:

  • Stawka €16,32 brutto/h + dodatki zmianowe
  • Dodatki eksterytorialne
  • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie