Axell Holandia Sp. z o.o.
Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106
i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.

Kierowca C+E (kod 95)

Miejsce pracy: Holandia, Roosendaal

Obecnie dla naszego klienta, sieci marketów spożywczo- przemysłowych Aldi, poszukujemy kierowców C+E ( kod 95).

Twoje zadania:

  • Transport towaru na terenie południowo-zachodnich Niderlandów (okolice Dordrecht, Waspik, Breda, Bergen Op Zoom, Zeeland)
  • Załadunek/rozładunek towaru przy użyciu elektrycznego wózka paletowego
  • Zabezpieczanie towaru
  • Praca w oparciu o ustalony wcześniej grafik
  • Wypełnianie dokumentacji przewozowej

Nasze oczekiwania:

  • Minimum pół roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy C+E z wpisanym kodem 95
  • Komunikatywna znajomość jednego z języków: angielskiego, holenderskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość dokumentacji przewozowej
  • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu z perspektywą osiedlenia się w Holandii
  • Preferowani kandydaci z prywatnych lokacji mieszkaniowych z okolic miejscowości Roosendaal

Oferujemy:

  • Stawkę: €12,77 – €14,00 brutto/h – zależna od doświadczenia
  • Pracę pięć dni w tygodniu opartą o ustalony wcześniej grafik
  • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Darmowy transport do pracy
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Tygodniowy system wynagrodzeń
  • Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
  • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
  • Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą od zaraz!