Kierowca C+E i operator pompy do betonu, bez doświadczenia, komunikatywny niemiecki, Hagen Niemcy

Hagen, zachodnie Niemcy, zagranica

PolFach Polnische Facharbeiter

Opis stanowiska pracy

Kierowca C+E i operator mobilnej pompy do betonu, bez doświadczenia, komunikatywny niemiecki, Hagen zachodnie Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z miasta Hagen: Kierowcę ciężarówki do transportu i obsługi mobilnej pompy do betonu marki Schwing. Wymagane jest prawo jazdy na ciężarówkę oraz znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki

  • Miejsce pracy: Zagłębie Ruhry, okolice miasta Hagen, zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Okres pracy: na stałe w niemieckiej firmie budowlanej z miasta Hagen
  • Ilość godzin miesięcznie: 180 do 200 (na życzenie więcej)
  • Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze na budowach mobilnej pompy do betonu marki Schwing
  • Główne zadania:
  • Transport pompy do betonu ciężarówką na budowę
  • Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie
  • Obsługa pilotem rur doprowadzających beton
  • Dopasowanie długości rur i węży
  • Dbanie o czystość sprzętu, rur i przewodów (oczyszczanie z betonu)
  • Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E i doświadczenie w tej kategorii
  • Doświadczenie jako operator mobilnej pompy do betonu nie jest wymagane
  • Prawo jazdy kat. B. zalecany własny samochód
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w sprawności i czystości, wysoka motywacja, sumienność, dokładność i szybkość wykonywania pracy

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Pracodawca zapewnia bezpłatne szkolenie na operatora pompy do betonu
  • Stawka brutto od 15 euro / godz. (po okresie próbnym podwyżka stawki możliwa)
  • + 25% dodatek do stawki godzinnej przy nadgodzinach (18,75 euro / godz.)
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1800 do 2250 euro / mies.
  • + 900 euro premia frekwencyjna za pożądaną obecność w pracy (wypłacana pod koniec roku)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. 150 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach z siedzibą pod Stuttgartem świadczy od roku 2012 usługi... pośrednictwa pracy dla obywateli polskich, poszukujących legalnej pracy w Niemczech,Austrii i Szwajcarii. Oferty dotyczą pracy stałej o atrakcyjnych zarobkach
i u sprawdzonych pracodawców niemieckich.

Na naszej stronie internetowej znajdują się najnowsze oferty pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz najważniejsze informacje o nich. W razie zainteresowania pasującą ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Co należy wiedzieć o Agencji Pracy PolFach:

• mówimy po polsku,
• za nasze pośrednictwo pracy nie pobieramy żadnych opłat,
• nasze oferty pracy sa legalne, bezpieczne i zapewniają takie same atrakcyjne wynagrodzenie jak obywatelom niemieckim,
• oferujemy niemiecką umowę o pracę stałą wraz z pełnym pakietem socjalnym,
• udzielamy wszystkich informacji na temat posiadanych ofert pracy,
• współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi niemieckimi pracodawcami,
• wspieramy w realizacji formalności urzędowych w Niemczech (ubezpieczenie, meldunek, nadanie numeru nip, otwarcie konta bankowego).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
66,00 zł - 82,50 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
+ 900 euro premia frekwencyjna za pożądaną obecność w pracy (wypłacana pod koniec roku)
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców