Opis stanowiska pracy

TRANS-KRUSZ, uznana firma z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży transportowej z siedzibą w Pszczynie w związku z poszerzeniem floty samochodów ciężarowych poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO
hakowiec zestaw

Oczekiwania od kandydatów:
- prawo jazdy kategorii C+E oraz kartę kierowcy,
- aktualne badania lekarskie oraz psychotechniczne,
- ukończony kursu na przewóz rzeczy,
- zaświadczenie o niekaralności,
- dbałość o powierzony sprzęt, rzetelność i odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie jazdy hakowcem

W zamian oferujemy:
- stałe zatrudnienie bez względu na porę roku
- konkurencyjne wynagrodzenie
- wysokiej klasy pojazdy marki Scania oraz MAN,
- dodatkowe ubezpieczenie dla kierowców,
- jazda zgodnie z przepisami prawa
- weekendy w domu,
- stałe trasy dla kierowców,
- jazda w pojedynczej obsadzie,
- płatne urlopy,
- terminowa wypłata wynagrodzenia

Prezentacja firmy

P.H.U. TRANS-KRUSZ, uznana firma z 20 letnim doświadczeniem w bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców