Kierowca C+E do transportu materiałów sypkich

Ackmann & Lörcher GmbH & Co. KG

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjny oraz terminowy system wynagrodzenia
  • niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
  • jazda zgodnie z przepisami, czasem pracy
  • system komunikacji FleetBoard
  • nowoczesną flotę, naczepy Carnehl
  • pojedyncze obsady oraz praca w godzinach dziennych

Wymagamy:

  • doświadczenia w transporcie C+E
  • karty kierowcy, prawa jazdy (aktualny kod 95)
  • chęci i motywacji do pracy
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana

Prezentacja firmy

Ackmann & Lörcher GmbH & Co to stabilna i dobrze rozwijająca się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive