Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców C+E na nasze autotransportery od czerwca 2021

2 - WAKATY.
Praca na samochodach :

Renault Premium z zabudową Lohr 1,21

Zajmujemy się przewozem samochodów nowych ( 99%) i używanych nie uszkodzonych , palących, jeżdżących.

!!!Nie wozimy rozbitych samochodów!!!.

Transportujemy auta na stałych relacjach z Polski , Czech , Słowacji do Niemiec następnie Belgia , Dania, Włochy bliska Francja.

Robimy kabotaże po Niemczech dla naszej firmy matki.

Wyjazdy dwutygodniowe - 12 dni. Wyjazd w poniedziałek -powrót czwartek/piątek następnego tygodnia.

Wymagania:
- prawo jazdy z kodem 95
- karta kierowcy
- doświadczenie w prowadzeniu samochodów z przyczepami
- zaangażowanie
- rzetelności , profesjonalizmu, dbałość o powierzony sprzęt
- mile widziane doświadczenie w transporcie samochodów.

Oferujemy:
- uczciwe warunki zatrudnienia ( umowa o pracę na czas nieokreślony + premia + delegacja + premie świąteczne)
- pakiet świadczeń socjalnych ( bony świąteczne , wczasy pod gruszą )
- bezwzględne przestrzeganie norm czasu pracy

Wynagrodzenie wraz z delegacjami od 7 500,00 do 9 500,00 zł/NETTO przy rzetelnie przepracowanym całym miesiącu !!!.

Cała pensja wpływająca na konto do 10-każdego miesiąca- opodatkowana , oskładkowana !!!.

Naszym głównym kierunkiem są Niemcy.

!!! Praca możliwa od czerwiec 2021 !!!

Baza transportowa mieści się w Dąbrowie Górniczej.

preferowany kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-16:00

www.blg.com.pl

Prezentacja firmy

BLG AutoTerminal Gdańska Sp. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 500PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców