Opis stanowiska pracy

PRACODAWCA OFERUJE:

  • praca w niemieckiej firmie, niemiecka umowa o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)

OBOWIĄZKI

  • prowadzenie samochodu ciężarowego do 12,5 tony (transport bliski)
  • załadunek i rozładunek towaru
  • praca zmianowa (dzień, noc)

WYNAGRODZENIE:

  • 14€/h brutto, 12€ netto diety za przepracowany dzień
  • +25% dodatek za nadgodziny ,+25% dodatek za pracę w godzinach nocnych

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, zaświadczenie ADR
  • gotowość do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutowaniem dla naszego niemieckiego kontrahenta pracown... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne