Oferta wyróżniona

Kierowca C+E, 2200/2400 euro na rękę, bez języka

Niemcy, zagranica

ASMO Solutions Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ASMO Solutions Deutschland GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierowca Kat. C+E

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 2200-2400 Euro Netto (na rękę)
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wolne weekendy
  • Możliwość pracy w systemie 3/1

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w okolicach Paderborn
  • Trasy głównie po Niemczech
  • Dodatkowo płatne soboty pracujące
  • Zestaw naczepa z plandeką

WYMAGANE:

  • Prawo jazdy kategorii CE
  • Karta kierowcy

ASMO Solutions to agencja pracy zatrudniająca fachowców na rynek niemiecki.

... Pracując w ASMO Solutions zyskasz więcej! Wszystkich pracowników otaczamy opieką Parasola Ochronnego.
Co to znaczy? To my zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Odprowadzamy niezbędne składki w Niemczech. Tym samym nasi pracownicy zyskują gwarancję świadczeń emerytalnych oraz socjalnych (np. Kindergeld).

Nie przejmuj się formalnościami. To my zadbamy o Twoje sprawy. Pracuj w sprawdzonych firmach i zyskaj:

dobre zarobki,
pensję zawsze na czas,
lepsze warunki zatrudnienia,
bezpieczeństwo pracy,
nowszy tabor,
doradztwo w zakresie prawnym,
składki na niemiecką emeryturę,
opiekę socjalną i zdrowotną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców