Kierowca C + E

Niemcy, Berlin, Kassel, Hamburg, Bremen, zagranica

Diebel Speditions GmbH

Opis stanowiska pracy

Firma Sogno-Consulting zajmuje się rekrutowaniem Kierowców dla Firmy Diebel – Spedition, która nowoczesnym, średniej wielkości, rodzinnym przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 450 Pracowników. Dzięki skutecznemu planowaniu i kompleksowej obsłudze spedycyjnej oraz terminowej realizacji usług transportowych, stała się jedną z wiodących firm na rynku.

Klienci Firmy Diebel-Spedition należą do renomowanych firm spośród swoich branż. Zaufali im, gdyż ich doświadczenie i wiedza zapewniły im przewagę nad konkurencją.

Stanowisko: Kierowca C + E

Berlin, Kassel, Hamburg, Bremen i inne lokalizacje

Szukasz stabilnej pracy ? Dołącz do nas!

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy C + E
  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w godzinach nocnych
  • gotowość do odbycia szkolenia
  • zaangażowanie
  • przyjazne usposobienie
  • gotowość do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • możliwość nabycia nowych kwalifikacji, szkolenie w zakresie jazdy z przyczepą BDF/ kontenery wymienne/
  • atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia socjalne
  • refinansowanie kosztu kursu na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR w przypadku ich braku
  • pracę w nowoczesnym parku samochodowym z pełnym wyposażeniem / stały serwis/
  • pracę z przestrzeganiem czasów jazdy i postojów
  • służbowy telefon komórkowy, również do użytku prywatnego
  • pomoc w relokacji do Niemiec / pomoc w urzędach, szkołach, w znalezieniu mieszkania itp.

Jesteśmy nowoczesnym, średniej wielkości, rodzinnym przedsiębiorstwem zatrudniającym... ponad 450 Pracowników. Dzięki skutecznemu planowaniu i kompleksowej obsłudze spedycyjnej oraz terminowej realizacji usług transportowych, staliśmy się jedną z wiodących firm na rynku.
Nasi Klienci należą do renomowanych firm spośród swoich branż. Zaufali nam, gdyż nasze doświadczenie i wiedza zapewniły im przewagę nad konkurencją.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Inne