Opis stanowiska pracy

Co oferujemy ?

• Atrakcyjne i uczciwe warunki zatrudnienia.

• Terminowe rozliczenia.

• Nowoczesną flotę pojazdów (pojazdy nowe lub max do 2 lat).

• Praca w zgranym i doświadczonym zespole.

• SYSTEM PRACY DO WYBORU : od poniedziałku do piątku (weekendy wolne) lub 11-12 dni w trasie / 4 dni wolnego.

• Istnieje możliwość dłuższej jazdy (oferujemy również system 3:1 i 6:2).

• Trasy; Niemcy, Benelux, Węgry, Słowacja, Czechy. Francja, Włochy,

Szwajcaria, Polska, Dania.

Wymagania

Jakie są nasze wymagania ?

• Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 6 miesięcy

ciągnik + naczepą 13.6

• Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95

• Aktualne badania lekarskie.

Oferujemy swoim pracownikom na stanowisku kierowca C+E atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy system wynagrodzeń uzależniony od systemów jazdy.

Zjazdy zawsze na bazie na zakończenie danego cyklu i danego systemu pracy.

Prosimy o przesłanie CV w celu umówienia spotkania.

Prezentacja firmy

O FIRMIE <br/> <br/>Szanowni Państwo, <br/> <br/>Mamy przyjemność poinfo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
450PLN - 510PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
Z dodatkami- podano kwoty netto
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców