Kierowca C+ E w transporcie międzynarodowym

Usługi Transportowe Janusz Antek

Ujście, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Usługi Transportowe Antek Janusz z siedzibą w Nowej Wsi Ujskiej k/Piły zatrudni kierowcę kat C+E w transporcie międzynarodowym na ciągnik siodłowy Volvo z naczepą firanką.

Auto na wyłączność.

Praca w systemie tygodniowym.

Obsługujemy: Niemcy, Austrię, Czechy, Danię, Słowację, Holandię, Belgię.

Wymagania

min. 1-roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
prawo jazdy C+E
karta kierowcy
aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowych, badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne.
Oferta skierowana dla osób z miejscem zamieszkania do +/- 50 km.

Prezentacja firmy

Świadczymy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego przewoz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców