KIEROWCA C E W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM, STAŁE LINKI DE-GB, DE-SE, AT-GB, NL-GB, NL-BE, UE, system 2/1

Imperial Transport Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Bardzo atrakcyjne i uczciwe warunki zatrudnienia
  • Ubezpieczenie grupowe, wczasy „pod gruszą”
  • Stabilizację – terminowe wypłaty
  • Zaplecze socjalne podczas wykonywania pracy
  • Stałe trasy międzynarodowe
  • System pracy: do wyboru 2/1, 3/1
  • Dyspozycja w języku polskim
  • Pojedyncze obsady
  • Możliwość doszkolenia
  • Miła atmosfera pracy z indywidualnym podejściem do każdego pracownika
  • Nowy, komfortowy tabor – wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, dwa łóżka, nawigacja, lodówka itp.
  • Wyjazd/zjazdy Swarzędz k.Poznania

Nasza dewiza: biznes robimy z kierowcą a nie na kierowcy

Wymagania

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia: prawo jazdy kat. CE z kodem 95 + karta kierowcy
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • Mile widziane zaświadczenie ADR podstawowy
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego
  • Niekaralność

Prezentacja firmy

Imperial Logistics International B.V. & Co. KG jako 100% spółka c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne