Opis stanowiska pracy

Jako kierowca serwisowy zapewniasz indywidualną i zorientowaną na klienta dostawę naszych artykułów.

Oferujemy:

  • ponadprzeciętne zarobki
  • długoterminową perspektywę zawodową
  • bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym przedsiębiorstwie hurtowym
  • nowoczesne auta dostawcze
  • możliwość inicjatywy własnej
  • jednodniowe trasy w obrębie regionu
  • gruntowne wprowadzenie do nowych obowiązków i dalsze szkolenie, np. szkolenie modułowe zgodnie z BKrFQG.
  • regularne godziny pracy
  • odzież roboczą
  • płaską hierarchię i kulturę otwartych drzwi
  • premię świąteczną, urlopową oraz zdrowotną
  • pracowniczy program emerytalny
  • darmową kawę, wodę mineralną i owoce
  • regularne imprezy zespołowe
  • długoterminowe i bezpieczne miejsce pracy

Twój profil:

  • prawo jazdy klasy C/CE
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • kilkuletnie doświadczenie jako kierowca jest zaletą, kandydaci bez doświadczenia są również mile widziani
  • doświadczenie w pracy jako dostawca mile widziane
  • radość w kontaktach z klientami i współpracownikami
  • gotowość do współpracy z naszymi klientami
  • chęć do pracy we wczesnych godzinach porannych

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, czekamy na Twoje podanie W JĘZYKU NIEMIECKIM, z podaniem najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia pracy i oczekiwaniami co do zarobków. Gwarantujemy dyskrecję.

kierowca, Kierowca CE, CE, Niemcy, Praca w niemczech, Kraftfahrer, Fahrer, LKW, TIR, Dostawca, Transport, Spedycja, Przewóz

Wymagania

Prezentacja firmy

EGV Lebensmittel für Großverbraucher AG

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka