Kierowca busa kat. B / Dostawca

HR SIGMA

Kraków, małopolskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • dbanie o wizerunek firmy
  • dostawa towarów (oleju w beczkach 50 l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach
  • odbiór zużytego oleju z punktów gastronomicznych
  • transport zużytego oleju do magazynu

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • zatrudnienie w sezonie letnim w oparciu o umowę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • system motywacyjny
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA