Kierowca busa kat. B / Dostawca

HR SIGMA

Kraków, małopolskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

- dbanie o wizerunek firmy
- dostawa towarów (oleju w beczkach 50 l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach
- odbiór zużytego oleju z punktów gastronomicznych
- transport zużytego oleju do magazynu

Wymagania:

- doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t.
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
- praca od poniedziałku do piątku
- zatrudnienie od zaraz
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- system motywacyjny
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy
- wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA