Kierowca Autotransportera C+E

Blg AutoTerminal Gdańsk Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

BLG AutoTerminal Gdańsk Sp. z o.o. to firma z kapitałem niemieckim o ugruntowanej pozycji na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym, ciesząca się doskonałą renomą. Istniejemy od 25 lat, zajmując się działalnością transportowo-spedycyjną oraz świadcząc usługi terminalowe na dużą skalę. Zajmujemy się transportem nowych samochodów. Standardy naszych działań utrzymujemy na najwyższym poziomie, co zostało wielokrotnie docenione ISO 9001; ISO 14001.

Poszukujemy kierowców Autotransportera , potocznie zwanej lawety.

Poszukujemy kierowców z okolicy Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego.

Wymagania

Swoją ofertę kierujemy do osób, które są otwarte na nowe wyzwania , nie lubią nudy w swoim fachu.. Poszukujemy kierowców kategorii C+E, którzy spełniają poniższe kryteria:

Prawo jazdy C+E,
Karta kierowcy,
Zaangażowanie,
Niekaralność,
kwalifikacja wstępna

Zapraszamy , a my zagwarantujemy Ci:

- Stabilne zatrudnienie,

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, terminowa wypłata wynagrodzenia i delegacji

- Pakiet socjalny ( wczasy pod gruszą , bony świąteczne) i medyczny,

- Ciekawą, stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Pracę zgodnie z przepisami regulującymi czas pracy kierowcy.

Praca tylko i wyłącznie na autotransporterach ( przewóz nowych samochodów do 3,5 tony)

Prezentacja firmy

BLG AutoTerminal Gdańska Sp. Z O.O. z siedzibą w Gdańsku zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
6 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców