Opis stanowiska pracy

Obecnie, dla naszego Klienta, norweskiej firmy transportowej poszukujemy osób na stanowisko:
KIEROWCA AUTOBUSU

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

• Prowadzenie autobusu linii miejskiej
• sprawdzanie stanu technicznego autobusu
• dbanie o satysfakcję pasażerów
• sprzedaż biletów

Oferujemy:

• Pracę w Norwegii - Bergen
• Zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie od 30 tysięcy NOK
• Pracę 37,5 godziny tygodniowo
• możliwość dodatkowo płatnych godzin nadliczbowych
• dodatek stażowy za udokumentowane doświadczenie
• Pomoc przy organizacji wyjazdu i zakwaterowania
• Możliwość odbycia kursu języka norweskiego przed wyjazdem

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako kierowca autobusu
• Posiadanie ważnych kwalifikacji zawodowych
• Gotowość do długotrwałej współpracy w Norwegii
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub norweskiego
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy za granicą
• Obecność na spotkaniu organizacyjnym i rozmowie kwalifikacyjnej, które odbędzie się w Szczecinie (drugi tydzień maja)

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
13 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za udokumentowane doświadczenie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne