KIEROWCA AUTOBUSU

Sanrusen

Dortmund, zagranica

Opis stanowiska pracy

DOTMUND
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: Dortmund-Iserlohn (komunikacja miejska i podmiejska)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda w komunikacji miejska i podmiejskiej Dortmund-Iserlohn
praca czasami tez w weekendy
rozne zmiany

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie:13€/godz. (podstawa miedzy 2200€ a 2800€ w zaleznosci od doswiadczen i stazu pracy. Diety 5 € za dzien, (podwyzka po okresie probnym) i nadgodziny
premie + dodatki zmianowe 25% wiecej za nadgodziny i 25% wiecej za pozne zmiany i za weekend
550,00 EUR Weihnachtsgeld i 15,24 EUR diety urlopowe za kazdy dzien (400€)
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe. ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Wymagania

WYMAGANIA:

- prawo jazdy kat. D (komunikacja miejska i podmiejska Dortmund-Iserlohn)
- znajomość języka niemieckiego : komunikatywny

Prezentacja firmy

Sanrusen

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 600PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Weihnachtsgeld 550€ + Urlaubsgeld 400€ + dodatki za nadg 25% + za pozne zmiany i weekendy
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka