Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko KIEROWCA

WYMAGANIA :
*prawo jazdy kat.D
*ukończony kurs na przewóz osób
*dyspozycyjność

OFERUJEMY :
* praca na umowę zlecenie lub umowę o pracę
*elastyczny czas pracy dostosowany indywidualnie do pracownika

OPIS STANOWISKA PRACY :
Praca polega na przewozie różnych grup zorganizowanych (szkoły,kluby sportowe)
na mecze,wycieczki itp. na terenie całego kraju busami 20 i 30 osobowymi marki Mercedes Sprinter 412D, Marcopolo Senior,Iveco Rapido

Prezentacja firmy

Firma \"Marecki\" zajmuje się przewozem różnych grup zorganizowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców