Kierowca autobusu w komunikacji miejskiej

Mobilis Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kierowca autobusu w komunikacji miejskiej w Warszawie.

Zajezdnia Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien nr.8

Wymagania:

  • Prawo jazy kat. D
  • Świadectwo kwalifikacji na przewóz osób
  • Świadectwo niekaralności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pracę na nowoczesnym klimatyzowanym taborze autobusowym z automatyczną skrzynią biegów
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Pakiet medyczny z nieograniczonym dostępem do specjalistów
  • Warszawska kartę miejską na I i II strefę.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu a nie posiadasz pełnych uprawnień, pomożemy Ci je zdobyć lub zaktualizować.

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów/etapów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive