Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.
Oferta wyróżniona

Opis stanowiska pracy

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin – Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudni pracowników na stanowisko

Wymagania

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. ,,D” z kodem 95,
  • posiadanie ważnej kwalifikacji wstępnej lub szkolenia okresowego kierowców (prawo jazdy kat. D z kodem 95),
  • zaświadczenie o braku zakazu wykonywania zawodu kierowcy,
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie oraz znajomość topografii miasta i systemu komunikacji miejskiej,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Informacje dodatkowe:

  • praca w równoważnym lub przerywanym systemie czasu pracy,
  • praca we wszystkie dni tygodnia oraz niedziele i święta.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pakiet świadczeń socjalnych w oparciu o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne oraz ubezpieczenie grupowe,
  • bezpłatne przejazdy komunikacją miejską dla pracowników i ich rodzin,
  • wypoczynek we własnym ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Bialskim (Białka, gmina Dębowa Kłoda).

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: (81) 71 00 360 lub (81) 71 00 443.
Prosimy o nieprzesyłanie kserokopii uprawnień i innych dokumentów.

MPK Lublin sp. z o.o. - to największy przewoźnik na terenie Lublina, obsługujemy ponad 80%... rynku. Na drogach Koziego Grodu jesteśmy obecni od 1929 r. Od tego momentu przeszliśmy szereg przemian w kierunku podnoszenia standardu świadczonych przez nas usług.

Dysponujemy 110 trolejbusami i 217 autobusami. By rozmiar taboru mógł być postrzegany przez pryzmat ekologii należy podkreślić, że z początkiem 2008 r. zastosowaliśmy w naszych pojazdach "OLEJ NAPĘDOWY MIEJSKI SUPER" (City Diesel). Idea ochrony środowiska jest nam szczególnie bliska, czemu wyraz daliśmy w latach 2007/2008 poprzez zorganizowanie kampanii promującej komunikację zbiorową pod hasłem "ZIELONA KOMUNIKACJA". Inwestycja ta miała na celu zapoczątkowanie procesu uświadamiania mieszkańcom korzyści płynących z komunikacji zbiorowej, a jednocześnie zwrócenie uwagi na negatywne aspekty (hałas, nieprzejezdne drogi w godzinach szczytu, wzrost zagrożenia zdrowia) użytkowania samochodów osobowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców