Kierowca autobusu- trasa: Erfurt-Berlin, podstawy niemieckiego

Eu Workers

Erfurt, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemiecką umowę o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Erfurt
Opis stanowiska:
-transport pasażerów na terenie Niemiec na trasach Erfurt-Berlin
-praca od poniedziałku do piątku
-sprzedaż biletów
-udzielanie informacji pasażerom odnośnie podróży
-codzienny powrót do Erfurtu na bazę

Oferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i diet
-niemieckie ubezpieczenie i świadczenia socjalne w tym również Kindergeld
-zakwaterowanie

Dołącz do nas już dziś!

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Wymagania

-prawo jazdy kategorii D z kodem 95
-karta kierowcy
-minimum roczne doświadczenie w transporcie pasażerów
-podstawowa znajomości języka niemieckiego
-chęć do pracy
-punktualność i dbałość o powierzone zadania

Prezentacja firmy

<br/>Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i specjalizujemy się w re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne