Kierowca autobusu lub busu

GTV BUS

Lublin (relokacja Holandia), lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma GTVBUS z siedzibą w Ozimku (woj. opolskie) – jesteśmy jedną z największych firm przewozowych w Polsce. Możemy poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma istnieje na rynku turystycznym od roku 1994, natomiast przewozem osób w ruchu międzynarodowym trudnimy się od roku 1999.

Elastyczność – Wygoda- – Zaufanie: dokładnie w tych trzech słowach możemy naszkicować charakter i organizację firmy. Dowodem wysokiej jakości usług jest z roku na rok rosnąca liczba zadowolonych klientów. Skrupulatność, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta zapewniły Nam bardzo wysokie miejsce na rynku firm trudniących się przewozem ludzi.

POSZUKUJEMY kierowców busów i kierowców autobusów do przewozu pracowników na terenie południowej Holandii.

Transport odbywa się odpowiednio 9-osobowymi busami i autobusami.

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kategorii B ( na busa )
  • prawo jazdy kat. D ( na autobus )
  • wskazane doświadczenie w prowadzeniu odpowiednio busów lub autobusów
  • mile widziane doświadczenie w jeździe po Holandii
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i sumienności w pracy
  • posiadanie własnej nawigacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • mieszkanie gratis
  • stawka 23 zł netto /godz. lub 200 zł netto/dzień w zależności od miejsca pracy ( dotyczy kierowców busów )
  • stawka 300 zł netto/dzień ( dotyczy kierowców autobusów )

Prosimy o załączanie aktualnego cv przy zgłaszaniu swojej kandydatury i dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016.Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Firma GTVBUS z siedzibą w Ozimku ( woj. opolskie ) – jesteśmy jed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców