KFC Słupsk przyjmowanie dostaw- godziny popołudniowe/wieczorne

KFC

Słupsk, pomorskie

KFC
W KFC stawiamy na ludzi, bo to dzięki nim nasi Goście codziennie wychodzą z naszych restauracji zadowoleni. Każda przygotowana kanapka czy napój smakują tak dobrze dzięki wspaniałym ludziom, którzy ciężko pracują i dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Gościom jak najlepsze produkty.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Twoje  zadania:

  • Przyjmowanie dostawy produktów
  • Układanie towarów zgodnie z wymaganiami w magazynach
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Jeżeli jesteś:

  • Dyspozycyjny 3x w tygodniu (Poniedziałek, środa i piątek) w godzinach 17-21
  • Dokładny i Uczciwy
  • Zaangażowany i Pracowity
To Szukamy Właśnie Ciebie !

U nas:
Poznasz kogoś fajnego.
Otrzymasz ulubione produkty KFC w super cenach.
Otrzymasz od nas umowę o pracę i stabilne zatrudnienie. W KFC gwarantujemy pensję na czas. Dotrzymujemy słowa!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź www.praca.kfc.pl i poznaj nas bliżej.