Key Account Representative Hospital BU/PAIN

Warszawa, mazowieckie

Takeda Pharma Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Jako Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów pracujący w naszym BU Hospital, będziesz odpowiedzialny za promowanie produktu na wyznaczonym terytorium w celu wdrożenia strategii marketingowych oraz osiągnięcia celów promocyjnych.

Zakres odpowiedzialności:

Opracowanie i dostarczenie regionalnego biznes planu dla marki w celu promowania lokalnego dostępu, osiągnięcia większego udziału w rynku zgodnie celami.

  • Osiąganie celów biznesowych poprzez efektywne zarządzanie swoim terytorium,
  • Efektywnie zarządzanie wszystkimi zasobami.
  • Poprawienie efektywności poprzez analizę danych dotyczących wyników, identyfikację obszarów wymagających poprawy i realizację lepszych planów wdrożeniowych.
  • Określenie możliwości biznesowych dla marki poprzez skuteczne planowanie i opracowywanie propozycji biznesowych z finansowego punktu widzenia.
  • Analizowanie zmian w potrzebach klientów i pacjentów oraz trendy rynkowe. Proaktywne działanie, aby zapewnić dobre wyniki biznesowe w długim okresie.
  • Monitorowanie zgodności z zewnętrznymi i wewnętrznymi zasadami i procedurami.
  • Promowanie zaangażowania w filozofię Takeda-ismu i wartości firmy - Pacjent, zaufanie, reputacja, buissness.
  • Przekazywanie działowi nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii wszelkich informacji o działaniach niepożądanych, zgodnie z wewnętrzną procedurą firmy.
  • Zapewnienie opracowania i wdrożenie rocznego planu jakości w zakresie odpowiedzialności za produkt.
  • Działanie zgodnie ze wskazaniami Korporacji, Zgodności, Kodeksu Etyki i norm prawnych.

Doświadczenie:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela medycznego / lub Key Account, poparte sukcesami.

Wymagania

Oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie
  • dobra znajomość rynku farmaceutycznego
  • doświadczenie w promocji produktów poparte sukcesami
  • zdolności analityczne w obszarze biznesu
  • umiejętność krytycznego myślenia i pracy międzyfunkcyjnej
  • umiejętności organizacyjne i zaradność
  • silna motywacja i zorientowanie na pacjenta, wielozadaniowość i dostarczanie wyników
  • umiejętności komunikacyjne także w języku angielskim.

Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybsze przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania do 30 czerwca br.

Takeda Pharma Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, zajmuje się promocją i marketingiem... produktów lecznictwa zamkniętego i otwartego oraz leków bez recepty i suplementów diety.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Kadra zarządzająca