Key Account Menager

SQS Polska

30-015 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa klienta biznesowego,
Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży,
Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedażowego od identyfikacji potrzeb klienta do złożenia zamówienia,
Ustalanie potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie oferty firmy,
Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami biznesowymi.
Aktywne poszukiwanie nowych Klientów
Rozszerzenie bazy klientów
Sporządzanie i negocjacje ofert i umów handlowych
Zarządzanie korespondencją
Aktualizacja bazy klientów
Poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalających na prowadzenie wstępnych rozmów z klientem

OFERUJEMY:
pracę w stabilnej polskiej firmie
umowę o pracę
atrakcyjny system prowizyjny
szkolenia produktowe

Wymagania

Min. roczne doświadczenia w pracy w sprzedaży na podobnym stanowisku,
Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych na poziomie klienta
biznesowego,
Znajomość rynku związanego z branżą telekomunikacyjną,
Znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami światłowodowymi i systemami
transmisyjnymi – mile widziana
Wykształcenie wyższe,
Znajomość pakietu MS Office,
Umiejętności negocjacyjnej i handlowe,
Determinacja w realizacji wyznaczonych zadań,
Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie komunikatywnym).
Znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, Power Point
Mile widziana znajomość programów CRM
Umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji
Odpowiedzialność, sumienność i precyzja
Umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów
Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami

Prezentacja firmy

SQS Polska jest ogólnopolskim dostawcą usług dostępu do internetu, trans... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premie związane z wynikami
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż