Key Account Managera (branża IT)

Extreme Robotics Sp. z. o.o.

Warszawa, mazowieckie

EXTREME ROBOTICS tworzy software'owe roboty do automatyzacji procesów biznesowych (RPA - Robotic Process Automation). Robot "klika" za użytkownika, wykonując część powtarzalnych czynności, dzięki czemu pracownik może skupić się na ważnych i kreatywnych zadaniach. Jest to innowacyjny produkt na gorącym rynku automatyzacji i robotyzacji pracy biurowej. Niezwykła łatwość użytkowania robotów maksymalnie skraca okres od pierwszej rozmowy sprzedażowej do udanego wdrożenia. Jeśli chcesz o robotach i uczeniu maszynowym rozmawiać z największymi korporacjami i średnimi firmami, to czekamy na Ciebie!
Szukamy doświadczonego:

Miejsce pracy: Warszawa, obszar działania: cała Polska

Key Account Manager będzie odpowiadać za sprzedaż robotów i szybką rozbudowę grona zadowolonych Klientów. Poszukujemy Kandydata z pasją do sprzedaży i nowych technologii.

Idealny Kandydat:

  • Posiada min. 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym min. 4 lata w sprzedaży B2B w branży IT (systemy informatyczne / usługi IT / consulting IT)
  • Może pochwalić się ponadprzeciętnymi sukcesami w obszarze sprzedaży
  • Proaktywnie poszukuje okazji sprzedażowych, identyfikuje możliwości automatyzacji i przedstawia wizję rozwiązań
  • Ma niesłabnącą motywację i potrzebę zdobywania nowych Klientów
  • Nie lubi siedzenia w biurze, zwykle jest na spotkaniach z Klientami i buduje rozległą sieć kontaktów z osobami decyzyjnymi
  • Utrzymuje wieloletnie relacje ze swoimi Klientami i jest dla nich partnerem w podejmowaniu decyzji
  • Podziela nasze wartości: szczerość, uczciwość, profesjonalizm

Jeśli to Ty, zobacz co oferujemy:

  1. Dostarczamy unikany w Polsce produkt – rozwiązania klasy RPA są dynamicznie rozwijającym się rynkiem, mają zastosowanie w niemal każdej branży i dziale firmy – a więc dajemy Ci ogromne możliwości zdobycia Klientów
  2. Udział w kształtowaniu produktu: nasze rozwiązania rozwijamy dzięki bieżącym informacjom o potrzebach Klientów
  3. Samodzielne stanowisko, gdzie realizujesz własną koncepcję sprzedaży
  4. Atmosferę pracy sprzyjającą kreatywności i zespół otwarty na pomysły
  5. Atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz benefity, które wybierasz zgodnie ze swoimi potrzebami
  6. Elastyczny czas pracy i biuro w centrum Warszawy (Metro Świętokrzyska)

Obowiązki:

  1. Głównym zadaniem Key Account Managera jest skuteczna sprzedaż, oparta na zaufaniu i profesjonalnym podejściu. Jeśli jesteś Kandydatem, którego szukamy to doskonale wiesz, jakie etapy i zadania doprowadzą Cię do sukcesu.