ManpowerGroup Sp. z o.o.

Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w dynamicznym zespole
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymania kontaktów z klientami oraz współpracownikami
  • Doświadczenie we współpracy z branżą FMCG
  • Samodzielne negocjacje warunków handlowych z sieciami
  • Doświadczenie w realizacji planów sprzedaży w oparciu o wskaźniki
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Skuteczność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych oraz utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Kreowanie wizerunku firmy i polityki sprzedaży
  • Zarządzanie kampaniami maksymalizując cele i wyniki
  • Koordynowanie działań sprzedażowych z członkami zespołu i innymi działami
  • Analiza rynku, śledzenie aktualnych trendów
  • Negocjacje warunków oraz ustalanie poziomu sprzedaży produktów będących
    w ofercie pracodawcy
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych i zarządzanie budżetami promocyjnymi u klientów
  • Prognozowanie i analiza sprzedaży, budżetowanie
  • Uczestnictwo i zarządzanie projektami sprzedażowymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy