Key Account Manager

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko

Wymagania

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych Partnerów z branży retail

- wsparcie procesu podpisania umów z partnerem, negocjowanie warunków umów, zamknięcie transakcji;

- prowadzenie negocjacji z partnerami i inwestorami;

-  zarządzanie bazą partnerów, rozwijanie współpracy z obecnymi partnerami, budowanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami, sprawowanie opieki nad przydzielonymi partnerami;

- stałe monitorowanie i analiza potrzeb partnerów oraz opracowywanie ofert handlowych;

- współpraca z działem marketingowym i technicznym w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi.

Wymagania:

- min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Key Account Manager w branży retail/e-commerce

- doświadczenie w pozyskiwaniu partnerów do programów lojalnościowych bardzo mile widziane

- znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

- gotowość do podjęcia pracy na Malcie oraz częstych podróży służbowych

- komunikatywność, otwartość oraz dyspozycyjność

- prawo jazdy kat B.

Nasz Klient oferuje:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i system prowizyjny)

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

- prywatne ubezpieczenie medyczne

- narzędzia niezbędne do pracy

- możliwość podjęcia pracy na Malcie

- samodzielne stanowisko pełne wyzwań

- możliwość pionowego awansu

- dołączenie do międzynarodowej firmy fin-tech, która dynamicznie rozwija się w Polsce

- szybki proces rekrutacyjny

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management