Agencja Zatrudnienia KS Service

Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet szkoleń stanowiskowych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (3-letnie)
  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomość ekonomii
  • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizowanie oraz tworzenie planów sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za wykonanie celów marketingowych
  • Budowanie bazy nowych Klientów
  • Współpraca z istniejącymi Kontrahentami
  • Odpowiedzialność za działania promocyjne

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy