Key Account Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora FMCG poszukująca osoby na stanowisko Key Account Managera.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora FMCG będąca jednym z europejskich liderów w swojej kategorii produktowej. W związku z dynamicznym wzrostem sprzedaży we wszystkich kanałach dystrybucji i ambitnymi planami dalszego rozwoju poszukujemy doświadczonej i kompetentnej osoby na stanowisko Key Account Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów sieciowych i rozwój współpracy z obecnymi partnerami.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów sieciowych wszystkich formatów (hipermarkety, supermarkety, sieci dyskontowe, convenience)
  • Codzienna współpraca z kupcem w zakresie właściwego wdrożenia ustaleń centralnych
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji rocznych z kluczowymi klientami firmy
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Uzyskanie właściwego poziomu marżowości i odpowiedzialność za P&L kanału nowoczesnego oraz budżet roczny
  • Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 5-letnie doświadczenia w pracy na stanowisku Key Account Managera w branży FMCG
  • Umiejętności zarządzania kategorią w zakresie rozwoju marek u kluczowych klientów
  • Łatwość w budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • Silna motywacja do pracy poparta wysokimi wynikami
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Dobra znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość aktywnego uczestniczenia w kształtowaniu polityki handlowej firmy
  • Atrakcyjny pakiet motywatorów finansowych i poza finansowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page