Key Account Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy  z branży automotive w ramach rozwoju struktury poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Key Account Manager. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży produktów CFM i opiekę nad strategicznym portfelem klientów.

Key Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa bieżąca klientów strategicznych w portfelu spółki oraz doradztwo w zakresie zarządzania flotą;
  • Rozwój sprzedaży produktów CFM i negocjacje warunków współpracy;
  • Bieżące monitorowanie rynku i konkurencji;
  • Prowadzenie szkoleń dla sieci sprzedaży.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży w branży CFM lub w wynajmie krótko- i średnioterminowym;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki biznesowe, finansowe);
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe udokumentowane sukcesami;
  • Znajomość rynku i konkurencji;
  • Dynamizm i zaangażowanie;
  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i benefitów pozapłacowych;
  • Pakiet szkoleń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.