Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Key Account Manager

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, firmy z branży elektroniki konsumenckiej, poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera.

Zakres obowiązków:

• Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych zgodnie z polityką handlową firmy
• Budowanie długotrwałych relacji z powierzonymi klientami
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży
• Efektywne wprowadzanie nowych produktów na rynek

Oczekiwania względem kandydatów:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w kategorii Audio Video
• doświadczenie w sprzedaży z klientami w kanale hipermarketów
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• gotowość do podróży służbowych po całej Polsce
• prawo jazdy kat. B

Nasz klient zapewnia:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy zależny od realizacji postawionych celów,
• Narzędzia do pracy: służbowy samochód, telefon, komputer

Miejsce pracy / Location Warszawa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management