Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Key Account Manager

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o..

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, Firmy o zasięgu międzynarodowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
KAM/06/17

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w wybranym obszarze Polski lub Europy
  • Budowanie trwałych i efektywnych relacji biznesowych
  • Rozwój obecnego portfela klientów poprzez kreowanie nowych szans sprzedażowych
  • Rozplanowanie działań sprzedażowych oraz ich realizację
  • Umawianie i prowadzenie spotkań handlowych
  • Prowadzenie prezentacji produktu/ usługi

Wymagania:

  • 3-5-letnie doświadczenie w sprzedaży usług w sektorach biznesowym oraz public
  • Gotowość do odbywania częstych podróży
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Swoboda w kontaktach interpersonalnych i wysoka kultura osobista
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację w kontaktach biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa oraz prowizja
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B (wg preferencji)

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management