Key Account Manager

Michael Page

Trójmiasto, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - międzynarodowego dostawcy oprogramowania przeznaczonego dla branży budowlanej w tym momencie prowadzimy poszukiwania kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Key Account Managera.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma będąca jednym z wiodących dostawców oprogramowania przeznaczonego dla branży budowlanej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez firmę zarządzanie procesem budowy w oparciu o zdigitalizowane narzędzia nigdy nie było prostsze.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • przygotowanie ofert oraz prezentacji handlowych;
  • budowanie wartościowych i długofalowych relacji z kontrahentami;
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta;
  • wsparcie klienta na etapie wdrażania usług;
  • bieżące analizy rynku pod kątem identyfikowania możliwości rozwoju biznesu.

Profil kandydata

  • minimum dwuletnie doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku związanym z branżą budowlaną;
  • doskonała znajomości rynku budowlanego w Trójmieście;
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • znakomite umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne;
  • samodzielność oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy;
  • znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacyjnych;
  • sprawność w obsłudze pakietu MS Office.

Oferujemy

* możliwość pracy w prężnie rozwijającej się organizacji, oferującej swoim klientom najwyższej jakości zaawansowane technologicznie produkty;
* samochód służbowy oraz wszelkie niezbędne do wykonywania pracy narzędzia;
* pakiet szkoleń stanowiskowych oraz realne możliwości rozwoju zawodowego;
* atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w formie umowy o pracę;
* elastyczne godziny pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Trójmiasto
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page