Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa

Miejsce Pracy : Pruszków

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne i długofalowe zatrudnienie na umowę B2B lub umowę o pracę na czas nieokreślony
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (do ustalenia)
• Wynagrodzenie składające się z podstawy (uzależnionej od doświadczenia i umiejętności kandydata, do ustalenia na kolejnych etapach rozmów) i premii miesięcznej do od zrealizowanego obrotu.
• Gwarancja wypłacania premii od obrotu pozyskanych klientów przez cały okres współpracy i 2 lata po jej zakończeniu
• Pracę od poniedziałku do piątku, zadaniowy czas pracy

Zakres obowiązków:

• Realizacja planów sprzedażowych, zapewniających stały wzrost na terenie podległego regionu
• Opieka i rozwój biznesu wśród kluczowych Klientów
• Budowa rynku dla produktów firmy poprzez rzetelne partnerstwo biznesowe
• Pozyskiwane nowych Klientów
• Budowanie silnych i trwałych relacji z Klientami
• Dbanie o rozpoznawalność marki

Od idealnego kandydata oczekujemy:

• Doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży SFA, CRM, BI poparte sukcesami
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość rynku w powierzonym zakresie oraz wiedza o zasadach jego funkcjonowania
• Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Znajomość wybranego oprogramowania SFA oraz MS OFFICE
• Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
• Nastawienie na wyniki i silna motywacja do osiągania postawionych celów
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz prowadzenia negocjacji
• Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
• Nastawienie biznesowe, wysoka kultura osobista

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do aplikowania, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nadesłane aplikacje będą rozpatrywane po 12.04.2019.

Numer referencyjny: GRM/KAM/04/2019/AK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.