Key Account Manager

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1167827

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej usługi z zakresu efektywności energetycznej, realizującej transformację energetyczną dla średnich i dużych przedsiębiorstw (PV, Wind), głównie z sektora przemysłowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Manager.

Lokalizacja: Cała Polska

 Zadania:
  • Prowadzenie procesów sprzedażowych, uwzględniających wszystkie produkty firmy: Duże instalacje PV (powyżej 50kW), Kogenerację i LED oraz energię elektryczną,
  • Współpraca z firmami generującymi wysoki obrót i odznaczających się dużą dynamiką wzrostu, działające np. w obszarze przemysłu, logistyki czy handlu,
  • Budowanie relacji z klientami na różnych poziomach organizacji,
  • Angażowanie zasobów wewnętrznych w celu optymalnego przeprowadzenia projektu, w tym przygotowanie oferty, audytów, budowania rozwiązania dla klienta,
  • Kontrola procesu i aktywne zarządzanie postępami projektu,
  • Negocjacje warunków umowy

Oczekiwania:
  • Wieloletnie doświadczenie w pracy z dużymi klientami przemysłowymi,
  • Doświadczenie w prowadzeniu długofalowych projektów sprzedażowych,
  • Zrozumienie aspektów technicznych/energetycznych produktów na poziomie umożliwiającym prowadzenie dialogu technicznego (lub otwartość i chęć nauki/poszerzenie wiedzy z tego obszaru),
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność prowadzenia kilku procesów sprzedażowych równolegle,
  • Nastawienie na rozwój właśnych kompetencji jak i rozwój firmy,
  • Duża samodzielność w działaniu

Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w interesujących projektach,
  • Współprację z ciekawymi ludźmi w budowaniu innowacyjnej firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające wysokie prowizje na zasadzie kontraktu B2B,
  • Samochód służbowy, kartę paliwową, tablet.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy