Key Account Manager

HRK S.A.

Magdalenka, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, innowacyjnej firmy z branży paliwowo-finansowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Key Account ManagerMiejsce pracy: Magdalenka

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w sektorze B2B;
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami firmy;
  • Odpowiedzialność za realizację wyniku sprzedaży;
  • Analiza i planowanie sprzedaży;
  • Monitorowanie procesu sprzedaży i przepływu informacji.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • Ponadprzeciętne umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem;
  • Rozumienie procesów sprzedaży oraz umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dynamika i inicjatywa w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o zasięgu światowym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premii i bonusów;
  • Niecodziennie dobrą atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.