Opis stanowiska pracy

Zenith Performance to zgrany zespół specjalistów e-marketingu z solidnym doświadczeniem. Na nasz pokład chcemy zaprosić Key Account Managera, który pomoże nam w pozyskiwaniu klientów i budowaniu z nimi trwałych relacji.

Gdzie pracujemy?

Biuro Zenith Performance znajduje się w centrum Łodzi - w biurowcu Synergia przy ul. Wólczańskiej 128/134. Jednak praca Key Account Managera polega również na spotkaniach z klientami poza Łodzią.

Czym będziesz się zajmować?

Głównym zadaniem Key Account Managera jest nawiązywanie kontaktów, przygotowywanie ofert, sprzedaż oferty agencji e-marketingowej i utrzymywanie relacji z klientami. W ofercie znajdują się przede wszystkim: kampanie SEO, kampanie PPC, kampanie Programmatic, kampanie e-mail, Social Media, User Experience, Web Analytics, Web Development, Content Marketing.

W swojej pracy Key Account Manager może liczyć na mocne wsparcie doskonale przygotowanego zespołu specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Co oferujemy?

Pracę w przyjaznej atmosferze, ze zgranym zespołem, który wspiera się wzajemnie wiedzą i doświadczeniem. Nie jesteśmy korporacją, każdy specjalista w naszym zespole ma dużą autonomię, bazujemy na szczerych relacjach i orientacji na cel.

Proponujemy współpracę w oparciu o B2B i atrakcyjne wynagrodzenie w modelu podstawa+prowizja.

Wymagania

Czego oczekujemy?

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży innych usług oraz zainteresowanie e-marketingiem. Niezbędne do pracy będzie sprawne poruszanie się w internecie i korzystanie z pakietu Office oraz narzędzie Google.

Prezentacja firmy

Zenith Capital Group od chwili powstania konsekwentnie buduje swoją pozy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie