ManpowerGroup Sp. z o.o.

Key Account Manager

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Łódź + podległy region (kilka województw na terenie Polski)

Numer ref. KAM/020/ASZ

Zadania:

  • Rozbudowywanie portfela Klientów biznesowych na podległym regionie
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Realizacja pełnego procesu sprzedaży
  • Składanie ofert, raportowanie działań konkurencji, udział w przetargach
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Tworzenie planów rozwoju sprzedaży w podległym terenie
  • Nadzorowanie należności w systemie
  • Współpraca z działami produkcyjnymi

Oferujemy:

  • Rozwojową pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o zasięgu globalnym
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Nieograniczony system prowizyjny
  • Pełną wyzwań pracę, możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach,kontakty międzynarodowe
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży półproduktów - mile widziane
  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Motywacja do rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
  • Otwartość, inicjatywa, proaktywność w wykonywaniu obowiązków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials