Opis stanowiska pracy

Od 1995 roku działamy w branży ICT jako jeden z czołowych integratorów rozwiązań IT w kraju. Doświadczenie naszego zespołu to kilkaset zrealizowanych projektów. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów IT od analizy potrzeb, przez dobranie optymalnego rozwiązania, po obsługę wdrożeniową i serwisową. Wśród naszych klientów jest kilkadziesiąt firm z listy Top 500 największych polskich przedsiębiorstw i dużych instytucji publicznych.

Obecnie poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager

Nr referencyjny: LOD/KAM – miejsce pracy Łódź

GDA/KAM– miejsce pracy Trójmiasto

KAT/KAM – miejsce pracy Katowice

Kogo szukamy?

Osoby samodzielnej w zakresie planowania swojej pracy, identyfikacji okazji sprzedażowych i ich realizacji. Wzbudzającej zaufanie, dobrze współpracującej w zespole i z partnerami zewnętrznymi.

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • rozwinięcie efektywnej współpracy z dotychczasowymi klientami
  • nastawienie na sprzedaż dużych rozwiązań informatycznych

Wymagania:

  • umiejętność rozwijania efektywnych relacji biznesowych
  • zainteresowanie nowymi technologiami, dobra znajomość rynku IT
  • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT
  • zorientowanie na klienta oraz pasja sprzedażowa
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie, niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia, dostęp do najnowszych technologii w branży ICT
  • atrakcyjny system bonusowy bez górnego limitu

Oferty pisemne (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Odpowiemy na wybrane oferty. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.)'''

Prezentacja firmy

Firma FAST istnieje nieprzerwanie od 1995 roku. Zajmujemy się wdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Sprzedaż